Anasayfa
Sık Kullanılanlara Ekle
İletişim
oyuna basla
İşte iPhone 5’in yeni tasarımı

iPhone 4S’in piyasaya sunulmasının ardından, merakla beklenen iPhone 5 hakkındaki iddialar yayılmaya başladı.

İşte iPhone 5'in konsept tasarımı olarak gösterilen o görüntüler;

Ekim ayında gerçekleştirilen Apple konferansında merakla beklenen iPhone 5'in yerine, iPhone 4S'in piyasaya sunulması ilk bakışta hayal kırıklığına uğratmıştı; fakat iPhone 4S'in özellikleri netleştikçe bu kötü durum ortadan kalkmıştı.

İşte iPhone 5in yeni tasarımı

Bilisimlive'in haberine göre iPhone 5'in bu konsept tasarımı gün yüzüne çıktı! Ancak yine de iPhone 5 bekleyenler azımsanmayacak kadar çok diyebiliriz. Bu bağlamda iPhone 5 hakkındaki iddialarda hızla yayılıyor. Son olarak iPhone 5'in konsept tasarımıyla ilgili bazı görseller yayınlandı. Bir takım kişiler Apple'ın, iPhone 5 tasarımını yine eski serilerdeki gibi devam ettireceğini savunurken, NAK Stüdyo çalışanı Antoine Brieux ise bunun böyle olmayacağını yayınladığı konsept tasarımla belli ediyor.

Zarif bir duruş ve oval bir yapı

İşte iPhone 5in yeni tasarımı

Tasarıma bakıldığında oval kenarlıklar ve daha geniş bir ekran yapısına sahip olan iPhone 5 konsepti, oldukça şık bir görünüm sergiliyor. Ayrıca alüminyum kasa ve farklı renk seçenekleri de bulunan iPhone 5'in bu konsept tasarımı oldukça dikkat çekecektir. Peki iPhone 5'in bu konsept tasarımı sizin hoşunuza gitti mi?
 

Aramalar; , İphone 4s okey indir, ıphone 5, iphone renkli kasa
Yorumlar

İşte iPhone 5’in yeni tasarımı Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. Leyla Korkmaz diyor ki:

    Arkadaşlar ben iphone almak istiyorum ama fiyatların biraz daha düşmesi lazım :) iPhone 4s fiyatı ne zaman düşer? Yada düşer mi?

İşte iPhone 5’in yeni tasarımı Hakkında Yorum Yaz

Loading Facebook Comments ...
Etiketler
Kategoriler
Sponsorlu Bağlantılar
Son Yorumlar
Sitemiz DMCA Guvencesindedir
Etiketler

Web sitemiz yeni arayüzü ile sizlerle. Sitmizde okey oyununu bedava ve ucretsiz bir sekilde salonlarımızda ister misafir olarak isterseniz Okey'e nick kayıt ederek dilediğiniz şekilde oynayabilirsiniz. Okey Oynamak ve Sohbet yapmak Eğlencelidir.Mynet Okey ve Okey'in En Eğlenceli Adresi