Anasayfa
Sık Kullanılanlara Ekle
İletişim
oyuna basla
Google yine her şeyi değiştirdi!

Siz farkında olmasanız da Goolge yine her şeyi değiştirdi! Peki bu değişiklik bize ne getirdi?

Google'ın arama algoritması yine değişti. Bu kez Google'ın yaptığı ince bir ayar sayesinde Google aramalarındaki sıralama algoritması artık en yeni bilgilere zum yapacak ve üst sıralara çıkaracak.

Yapılan aramaların yüzde 35'ini kapsayacak bu değişim ile özellikle haber akışları en taze şekilde kullanıcıya ulaşacak. Bunun dışında Google'ın en taze sonuçları kullanıcılara sunan Caffeine sistemi ile aramalar da bir önceki indekse göre yüzde 50 oranında daha taze sonuçlar içeriyor.

Google'ın arama motoru devi olduğunu düşündüğümüzde algoritma sisteminde yaptığı herhangi bir küçük değişiklik bile kayda değer oluyor; zira Google'da görüntülenen sonuçlar ve dolayısıyla web siteleri milyonlarca kullanıcıyı etkiliyor.

Google, algoritma sistemi üzerinde sadece bir yıl içinde 500 ila 600 kez güncelleme yapabiliyor.

chip.com.tr

Aramalar; , wwwgogul, googlemynetoyun, wwwgogul com tr, googulda oyun indir, mynet google, google mynt maktk, gool okey, Www google comMAYNET OKEY, Googleoyun mynet com, mynetgool, gogol maynet, maynet kız oyunu, google mynet maktk, maynet haber oyun, maynet bedava oyunlar
Yorumlar

Google yine her şeyi değiştirdi! Hakkında Yorum Yaz

Loading Facebook Comments ...
Etiketler
Kategoriler
Sponsorlu Bağlantılar
Son Yorumlar
Sitemiz DMCA Guvencesindedir
Etiketler

Web sitemiz yeni arayüzü ile sizlerle. Sitmizde okey oyununu bedava ve ucretsiz bir sekilde salonlarımızda ister misafir olarak isterseniz Okey'e nick kayıt ederek dilediğiniz şekilde oynayabilirsiniz. Okey Oynamak ve Sohbet yapmak Eğlencelidir.Mynet Okey ve Okey'in En Eğlenceli Adresi