Anasayfa
Sık Kullanılanlara Ekle
İletişim
oyuna basla
Cemil Çiçek canlı yayında konuşuyor

TBMM Başkanı Cemil Çiçek, TGRTHaber’e değerlendirmelerde bulunuyor.

Yeni anayasa çalışmaları kapsamında muhalefet partileri ile biraraya gelen Türkiye Büyük Millet Meclisi Cemil Çiçek, TGRTHaber’e önemli açıklamalarda bulunuyor.

Batuhan Yaşar’ın sorularını cevaplayan Çiçek ‘Tüm dünyadaçocukları kullanı terör örgütü. Hiç insafları yoktur. Şeit olanlar yüreğimiz yanıyor. Bakınız Avrupa’da PKK’nın terör örgütü kabul edilmesi 2002’dir ilk eylemi ise 1984’tür. O zamandan 2002’ye kadar bir hayır kurumu gibi işlem gördü. Bunun terör örgütü olduğunu Avrupa 18 yıl sonra mı anladı hayır.

Şimdi yayın desteği var. ROJ TV sözde kapandı. Ben Adalet Bakanı idim ROJ TV davasını 10 yıl sürdürdüler. Bu bir mücadeledir. Türkiye Cumhuriyeti devleti ve millet olarak biz belirli bir örgütle değil onun arkasındaki politikalarla uğraşıyoruz. Bir çok güç var bunların arkasında.

Biz en evvel kendi gücümüze güvenmemiz gerekir. Terörle mücadele konusunda başkasının yaptığı desteğin hiçbir anlamı yok, kayda değer bir destek de vermediler. Terörle mücadele konusunda Türkiye yalnız bırakıldı. Şuana gelinceye kadar kaç tane terörist iade edildi? Hiç iade edilmedi. Para kaynakları aynendevam ediyor, eleman desteği, basın yayın desteği devam ediyor. O zaman bize nedestek vermiş oluyorlar?

Doğrusunu isterseniz Türkiye başka bir ülke olsaydı. Bu işe bu kadar dayanamazdı. Türkiye’nin çok şükür, içerde karışıklık olmadı ki Türkiye bu mücadeleyi götürüyor. Zaman zaman zaiyatımız da olmuyor değil ama Türkiye bu mücadelesini de vermek zorundadır. Türkiye bunları biliyor. 1 Hafta evveli hatırlayabilse Türkiye bunların neden olduğunu görürler.

Aramalar; , çiçek okey, çiçekokey, wwwokeyçiçek, cıcekokey com, mynet canlı okey, mynet canlı okey oyna, cicek okey com, mynet okeycanlı, yayokey, cemil okey, maynet canlı okey, CEMİL ÇİÇEK CANLI, canlımynet oky, canlı okeymynet, mynetokeycanlı
Yorumlar

Cemil Çiçek canlı yayında konuşuyor Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. GİRAY NESİM diyor ki:

    23 iki dakika siyaset yapamadık yine, girdi araya amirler amirler maynet

Cemil Çiçek canlı yayında konuşuyor Hakkında Yorum Yaz

Loading Facebook Comments ...
Etiketler
Kategoriler
Sponsorlu Bağlantılar
Son Yorumlar
Sitemiz DMCA Guvencesindedir
Etiketler

Web sitemiz yeni arayüzü ile sizlerle. Sitmizde okey oyununu bedava ve ucretsiz bir sekilde salonlarımızda ister misafir olarak isterseniz Okey'e nick kayıt ederek dilediğiniz şekilde oynayabilirsiniz. Okey Oynamak ve Sohbet yapmak Eğlencelidir.Mynet Okey ve Okey'in En Eğlenceli Adresi