Anasayfa
Sık Kullanılanlara Ekle
İletişim
oyuna basla
Melek Baykal eski eşine kaçtı

Melek Baykal 20 yaşında evlendiği Zafer Ergin’le, o yıllara ait anılarını izleyicilerle paylaştı.

Melek Baykal 20 yaşında evlendiği Zafer Ergin’le, o yıllara ait anılarını izleyicilerle paylaştı.

Star TV ekranların sevilen programı Melek’in konuğu Arka Sokaklar dizisinin Rıza Babası Zafer Ergin’di….

MELEK BAYKAL’IN İLK EŞİ

Aynı zamanda programın sunucusu Melek Baykal’ın ilk eşi olan ünlü oyuncu Zafer Ergin’e Melek Baykal’ın küçük sürprizleri vardı. Zafer Ergin’e Arkak Sokaklar’da Neler Oluyor? baskılı mutfak önlüğü hediye eden Zafer Ergin’in dil çorbasını çok güzel yaptığını söyleyen Melek Baykal canlı yayında hazır olan malzemelerle Ergin’den çorba yapmasını istedi. Ve sevilen oyuncu canlı yayında dil çorbası tarifi verdi.

BAVUL SÜRPRİZİ

Melek Baykal’ın son sürprizi ise sarı bir bavul alıp “Zafercim bavulumu aldım sana geri dönüyorum” demesiydi. Sarı bavulun hikayesini ise Zafer Ergin anlatı:

“Melek’le evli olduğumuz dönemlerde tartışmalarımızın sonu bu bavulla biterdi Melek içine doldurur kıyafetlerini gider 3-4 gün sonra geri gelirdi. Gide gele bavulun sapı kopmuştu.”

Aramalar; , melek baykal eşi, melek baykal kimdir, melek baykal kiminle evli, melek baykal evlendi, melek baykal kimle evli, zafer ergin melek baykal, melek baykal evlimi, melek baykalın kıyafet sponsoru, melek baykalın kocası, melek baykalın kocaları, melek baykalın eşi, zafer ergin melek baykal evliliği, melek baykal kıyafet sponsorları, melek baykal kocası, melek baykalın eşi kim
Yorumlar

Melek Baykal eski eşine kaçtı Hakkında Yorum Yaz

Loading Facebook Comments ...
Etiketler
Kategoriler
Sponsorlu Bağlantılar
Son Yorumlar
Sitemiz DMCA Guvencesindedir
Etiketler

Web sitemiz yeni arayüzü ile sizlerle. Sitmizde okey oyununu bedava ve ucretsiz bir sekilde salonlarımızda ister misafir olarak isterseniz Okey'e nick kayıt ederek dilediğiniz şekilde oynayabilirsiniz. Okey Oynamak ve Sohbet yapmak Eğlencelidir.Mynet Okey ve Okey'in En Eğlenceli Adresi