Anasayfa
Sık Kullanılanlara Ekle
İletişim
oyuna basla
Yardımcıları Kavga Etti Müdür Görevden Alındı

Yalova’da dün iki müdür yardımcısının öğrencilerin önünde kavga ettiği Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi’nin Müdürü İsmail Şeker, görevinden alınıp Halk Eğitim Müdürlüğü’ne verildi.

Kavgayı başlattığı öne sürülen Müdür Yardımcısı Niyasi Atay Rehberlik Eğitim Merkezi’ne atanırken, kavgaya karışan diğer Müdür Yardımcısı Ali Çelik ise görevine devam ediyor.

Yalova’nın önde gelen eğitim kurumlarından Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi’nde dün İstiklal Marşı okumak için toplanan öğrencilere hitap etmek isteyen Müdür Yardımcısı Ali Çelik’e, daha önce de aralarında husumet olduğu iddia edilen bir diğer Müdür Yardımcısı Niyazi Atay saldırdı. Öğrencilerin şaşkın bakışları arasında bir anda tekme tokat birbirine giren öğretmenleri önce kimse ayıramadı. Bazı öğrenilerin cep telefonu ile görüntülediği kavgaya, okul önünde güvenlik önlemi alan polis ekipleri müdahale etti.

Polisin ayırdığı kavga sonrası Ali Çelik, şikayette bulunmak için İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne giderken, Niyazi Atay ise ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü. Okulda ise eğitime dün bir günlüğüne ara verildi.

YENİ MÜDÜR ATANDI

Yalova Milli Eğitim Müdürü Süleyman Şişman, ilk aşamada Lise Müdürü İsmail Şeker’in Halk Eğitim Merkezi’ne, kavgayı başlatan kişi olduğu iddia edilen Müdür Yardımcısı Niyazi Atay’ın da Rehberlik Eğitim Merkezi’ne atandığını söyledi. Milli Eğitim Müdürü Şişman, kavgaya karışan diğer Müdür Yardımcısı Ali Çelik’in ise görevine devam ettiğini, Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi Müdürlüğüne de Yalova Anadolu Lisesi Müdürü Derya Arıcı’nın getirildiğini açıkladı.

Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiğini belirten Müdür Şişman, “Böyle bir olayın yaşanmasından dolayı büyük üzüntü duyuyoruz. Gereken her şey yapılıyor” dedi.

Dün eğitime ara verilen lisede bugün dersbaşı yapıldı.

Yardımcıları Kavga Etti Müdür Görevden Alındı

Yardımcıları Kavga Etti Müdür Görevden Alındı

Yardımcıları Kavga Etti Müdür Görevden Alındı

Yardımcıları Kavga Etti Müdür Görevden Alındı

Aramalar; , müdür yardımcı ile kavga etsem, müdür müdür kavgası, müdür yardımcısı müdür kavgası, nkü müdür müdür yardımcısı kavgası, öğretmen idareci kavgası, öğretmenler kavga ederse ne olur
Yorumlar

Yardımcıları Kavga Etti Müdür Görevden Alındı Hakkında Yorum Yaz

Loading Facebook Comments ...
Etiketler
Kategoriler
Sponsorlu Bağlantılar
Son Yorumlar
Sitemiz DMCA Guvencesindedir
Etiketler

Web sitemiz yeni arayüzü ile sizlerle. Sitmizde okey oyununu bedava ve ucretsiz bir sekilde salonlarımızda ister misafir olarak isterseniz Okey'e nick kayıt ederek dilediğiniz şekilde oynayabilirsiniz. Okey Oynamak ve Sohbet yapmak Eğlencelidir.Mynet Okey ve Okey'in En Eğlenceli Adresi